Бетономешалки Цены (минометный миксера)

İnşaat sahalarında yaygın olarak kullanılan Beton&Çimento Harcı Karıştırma Makinesi(Betoniyer) nedir, kullanım alanları ve fiyatları gibi konuları detaylı olarak inceliyoruz.

Бетоносмесители Что это?

Betoniyer, kum, çimento, çakıl ve suyu eşit miktarda karıştırarak beton haline getiren makineye verilen isimdir. Günümüzde inşaat sahalarında beton üretimi için yaygın olarak kullanılan Beton&Çimento Harcı Karıştırma Makinesi, betonkarar gibi çeşitli isimlerle de tabir edilmektedir.

Yapısı itibariyle oldukça basit ve anlaşılabilir olan harç karıştırma makineleri, kum, su, çakıl ve çimento gibi ham maddelerin konulduğu ve betona dönüştürüldüğü kazanın yanı sıra yalnızca bir motor yardımı ile çalışmaktadır. Basit yapısına rağmen modern bir karıştırma aracı olan bu makineler eski tip karıştırıcılara kıyasla iş sürecini son derece kolaylaştırmaktadır.

100, 125, 250, 350 ve 500 litre hacimlere sahip olan betoniyerler aynı zamanda makinenin hacimine bağlı olarak beton üretme kapasitesi noktasında 1.5 ~ 2 m³/saatten 10 ~ 15 m³/saate kadar çıkabilmektedirler. Farklı motor ve yakıt tipine sahip olan betoniyerlerde elektrikli motorlar bulunduğu gibi dizel ve benzinli motor tipleri de yer almaktadır.

Beton & Çimento Harcı Karıştırma Makinesi Kullanım Alanları

Diğer bir adıyla betonkararlar, taşınabilirliği ve sıvı harcı karıştırma noktasında sağladığı büyük kolaylık nedeniyle inşaat sahalarında yaygın olarak kullanılmaktadır. Montaj, temizleme, manevra ve döküm gibi aklınıza gelebilecek her türlü senaryoda kolaylık sağlaması ve dayanıklılığı da betoniyerlerin avantajlarından bir diğeridir. Genellikle konut projelerinde kullanılan bu makineler yer yer farklı projeler için de tercih edilebilmektedir.

Бетономешалки Цены

Conaylar Makine olarak 1000 litreye kadar çıkan geniş ürün yelpazemiz ile size en iyi hitap eden ürünü sunmak için çalışıyoruz. Aynı zamanda 2299 TL’den başlayan конкретные цены смесителя ile her bütçeye hitap eden ürünlerimizi ücretsiz teslimat avantajı sayesinde herhangi bir ek bedel ödemenize gerek kalmadan size teslim ediyoruz.

Если вы Conay интернет-магазинов в нашей области смесительной машины цемента, если вы хотите, чтобы просмотреть продукт машины здесь tıklayarak ulaşabilirsiniz. Sormak istediğiniz sorular için 0 (212) 428 18 25 – 428 18 84 – 591 77 00 – 591 94 80 numaralı telefonlardan bize ulaşabilir ya da info@conaylar.com e-posta adresine posta gönderebilirsiniz.

Разделите это!
аватар
4 Комментировать темы
0 Ответы на темы
0 Подписчики
Самый откликнувшийся комментарий
Самая горячая ветка комментариев
0 Авторы комментариев
Авторы недавних комментариев
Подписывайся
новейший самый старый большинство проголосовавших
Уведомлять
обратный путь

[…] Harç karma makinesi içinde bulunan bıçaklar içinde bulunan ürünleri tam anlamı ile birinin içine özlü olarak girmesini sağlamaktadır. Harç karma makinesi fiyatları firmamızda çok daha uygun olup fiyatlar ürünün çeşitlerine ya da özelliklerine göre değişmektedir. KAYNAK : https://www.conaylar.com/betoniyer-fiyatlari-harc-karma-makinesi […]

обратный путь