Betoniyer Fiyatları(Harç Karma Makinesi)

İnşaat sahalarında yaygın olarak kullanılan Beton&Çimento Harcı Karıştırma Makinesi(Betoniyer) nedir, kullanım alanları ve fiyatları gibi konuları detaylı olarak inceliyoruz.

Betoniyer Nedir?

Betoniyer, kum, çimento, çakıl ve suyu eşit miktarda karıştırarak beton haline getiren makineye verilen isimdir. Günümüzde inşaat sahalarında beton üretimi için yaygın olarak kullanılan Beton&Çimento Harcı Karıştırma Makinesi, betonkarar gibi çeşitli isimlerle de tabir edilmektedir.

Yapısı itibariyle oldukça basit ve anlaşılabilir olan harç karıştırma makineleri, kum, su, çakıl ve çimento gibi ham maddelerin konulduğu ve betona dönüştürüldüğü kazanın yanı sıra yalnızca bir motor yardımı ile çalışmaktadır. Basit yapısına rağmen modern bir karıştırma aracı olan bu makineler eski tip karıştırıcılara kıyasla iş sürecini son derece kolaylaştırmaktadır.

100, 125, 250, 350 ve 500 litre hacimlere sahip olan betoniyerler aynı zamanda makinenin hacimine bağlı olarak beton üretme kapasitesi noktasında 1.5 ~ 2 m³/saatten 10 ~ 15 m³/saate kadar çıkabilmektedirler. Farklı motor ve yakıt tipine sahip olan betoniyerlerde elektrikli motorlar bulunduğu gibi dizel ve benzinli motor tipleri de yer almaktadır.

Beton & Çimento Harcı Karıştırma Makinesi Kullanım Alanları

Diğer bir adıyla betonkararlar, taşınabilirliği ve sıvı harcı karıştırma noktasında sağladığı büyük kolaylık nedeniyle inşaat sahalarında yaygın olarak kullanılmaktadır. Montaj, temizleme, manevra ve döküm gibi aklınıza gelebilecek her türlü senaryoda kolaylık sağlaması ve dayanıklılığı da betoniyerlerin avantajlarından bir diğeridir. Genellikle konut projelerinde kullanılan bu makineler yer yer farklı projeler için de tercih edilebilmektedir.

Betoniyer Fiyatları

Conaylar Makine olarak 1000 litreye kadar çıkan geniş ürün yelpazemiz ile size en iyi hitap eden ürünü sunmak için çalışıyoruz. Aynı zamanda 2299 TL’den başlayan betoniyer fiyatları ile her bütçeye hitap eden ürünlerimizi ücretsiz teslimat avantajı sayesinde herhangi bir ek bedel ödemenize gerek kalmadan size teslim ediyoruz.

Eğer siz de Conaylar Makine ürünlerine göz atmak isterseniz online mağazamızda yer alan betoniyer makinelerine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Sormak istediğiniz sorular için 0 (212) 428 18 25 – 428 18 84 – 591 77 00 – 591 94 80 numaralı telefonlardan bize ulaşabilir ya da info@conaylar.com e-posta adresine posta gönderebilirsiniz.

Bunu paylaş !
avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
trackback

[…] Harç karma makinesi içinde bulunan bıçaklar içinde bulunan ürünleri tam anlamı ile birinin içine özlü olarak girmesini sağlamaktadır. Harç karma makinesi fiyatları firmamızda çok daha uygun olup fiyatlar ürünün çeşitlerine ya da özelliklerine göre değişmektedir. KAYNAK : https://www.conaylar.com/betoniyer-fiyatlari-harc-karma-makinesi […]

trackback
trackback
trackback