Betoniyer Nedir? Güncel Betoniyer Fiyatları

Bu yazımızda beton üretimi için kullanılan betoniyer nedir? Betoniyer fiyatları gibi konuları detaylı olarak inceliyoruz.

Betoniyer Nedir?

Betoniyer, şantiyelerde ve inşaat sahalarında kum, çimento, çakıl ve su karıştırılarak harç elde etmeyi sağlayan iş makinesine verilen isimdir. Eski zamanlarda beton kuru maddelerin bir sandık içerisine doldurarak elde edilmekteydi. Günümüzde bu işi çok daha kolay ve en az insan gücü ile yapılmasını sağlayan betoniyerlerin tarihi oldukça eskiye dayanmaktadır. Betonun üretilebilmesi için gereken malzemelerin bir sandık içerisine doldurularak elde edildiği pahalı ve zahmetli sandık yönteminden sonra karşımıza çıkan öğütücülerden de yeni olan betoniyerler günümüzde beton üretimi için kullanılan en yaygın makinelerdir.

Betoniyer, yalnızca birkaç parça ile çalışmasına rağmen beton üretimi gibi uğraştırıcı bir işi son derece kolay bir hale getirmektedir. Betonun hazırlanmasını sağlayan bu makineler, malzemelerin yüklendiği kova ve bu kovanın hareket etmesini sağlayan bir motordan oluşmaktadır. Sağladığı avantajlar sayesinde işçilere de büyük kolaylık sağlayan betoniyerler, 100, 125, 250, 350 ve 500 litrelik olmak üzere 5 farklı hacime sahiptir. Betoniyerlerde hacim, motorun gücüne de bağlı olarak beton üretim kapasitesini temsil etmektedir.

beton mikseri

betoniyer veya beton mikseri

 

 

Satın Al

Betoniyer çeşitlerimiz

Betoniyer TipiKapasiteMotor Tipi
100 Litre Betoniyer ( BT100 )1.5 ~ 2 m³/saat*Elektrikli
125 Litre Betoniyer ( BT125)3 m³/saat*Elektrikli
*Benzinli
*Dizel
250 Litre Betoniyer ( BT250)6 m³/saat*Elektrikli
*Dizel
350 Litre Betoniyer ( BT350)8 m³/saat*Elektrikli
*Dizel
500 Litre Betoniyer ( BT500)10 ~ 15 m³/saat*Elektrikli
*Dizel

 

Beton Mikseri Fiyatları

Saygın ve başarılı Çonaylar İnşaat Makinaları, ilk günden bugüne kaliteli hizmet düşüncesini benimsemiş ve bu ilkeyi bugünlere kadar sürdürmeyi başarmıştır. İnşaat vinçleri, beton vibratörleri, zemin makinaları gibi inşaat makinelerinin üretimini yapan Çonaylar, betoniyer üretimini de unutmamıştır. 100 litreden 1000 litre hacime kadar çıkan makineler ile her ihtiyaca uygun ürünler sunmayı hedefleyen firma, geniş ürün yelpazesi ile bunu açıkça gözler önüne sermiştir.

Kalite ve uygun fiyatı bir arada sunan Çonaylar, 2399 TL’den başlayan betoniyer fiyatları ile erişilebilir ürünler sunmaya özen göstermiştir. Tüm bunların yanı sıra müşterilerinin nakliye ücretleri ile karşı karşıya kalmaması için ücretsiz teslimat imkanı sunan firma, herhangi bir ek bedel ödemenize gerek kalmadan ürünlerinizi adresinize kadar teslim etmektedir.

Eğer siz de bir Çonaylar ürünü satın almak isterseniz buraya tıklayarak sanal mağazamızı ziyaret edebilirsiniz. Betoniyer ve diğer tüm ürünlerimizi detaylı olarak inceleyebilir, ürünlerimizin teknik özellikleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Aklınıza takılan her türlü soru için 0 (212) 428 18 84 – 428 18 25 – 591 77 00 – 591 94 80 numaralı telefonlarımızdan bize ulaşabileceğiniz gibi info@conaylar.com adresine e-posta da gönderebilirsiniz. Ekibimiz en kısa süre içerisinde size dönüş yaparak en iyi şekilde sizinle ilgilenecektir.

Bunu paylaş !
avatar
  Subscribe  
Bildir